Wypożyczalnia rekwizytów do sesji zdjęciowych

19 Products

Filtry
Gotowe

  KOLORY

  MATERIAŁ

  STYL

  Testowy

 • Cena:  65.00

  Kula lustrzana z możliwością zawieszenia. Wymiary: Ø 40 cm Dostępne: 6 szt. Kaucja: 32.5 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 6 szt.
 • Cena:  45.00

  Kula lustrzana z możliwością zawieszenia. Wymiary: Ø 30 cm Dostępne: 7 szt. Kaucja: 22.5 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 7 szt.
 • Cena:  15.00

  Małe kule disco. W zestawie miks wielkości.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 9 szt.
 • Cena:  10.00

  Taśma ledowa w kolorze niebieskim. Odcinki: 5m, 5m i 13 metrów.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 23 szt.
 • Cena:  100.00

  Dekoracyjny retro patefon, złoty.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  50.00

  Wymiary: 30×30 cm Dostępne: 1 szt. Kaucja: 25 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  350.00

  Dekoracyjna biała wanna, na złotych nóżkach.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  50.00

  Wymiary: średnia wys. 30 cm Dostępne: 1 szt. Kaucja: 25 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  15.00

  Wymiary: 40x26x60 cm Dostępne: 1 szt. Kaucja: 7.5 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  40.00

  Drewniany, biały konik na biegunach. Element dekoracyjny do wykorzystania przy dekoracjach przyjęć dla dzieci. Wymiary: wys. 55 cm Dostępne: 1 szt. Pamiętaj, że w razie deszczu, należy wnieść meble do suchego miejsca. Kaucja: 20 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  200.00

  Ledon w kształcie serca zasilany kablem na prąd.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  10.00

  Taśma ledowa w kolorze niebieskim. Odcinek 12 metrów.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 12 szt.
 • Cena:  10.00

  Taśma ledowa w kolorze czerwonym. Odcinek 12 metrów.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 12 szt.
 • Cena:  10.00

  Taśma ledowa w ciepłym białym kolorze. Dostępne odcinki: 15m. 21m, 23m, 2 x 20m.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 99 szt.
 • Cena:  30.00

  Retro telefon z kolorze beżowym. Wymiary: Dostępne: 1 szt. Kaucja: 15 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  250.00

  Sprawdzi się np. w świątecznych aranżacjach. Wymiary: 125x135x22 cm Dostępne: 1 szt. Pamiętaj, że w razie deszczu, należy wnieść meble do suchego miejsca. Kaucja: 125 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  160.00

  8 żarówek Wymiary: 90 cm Dostępne: 2 szt. Kaucja: 80 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 2 szt.
 • Cena:  40.00

  Wymiary: średnia wys. 30 cm Dostępne: 1 szt. Kaucja: 20 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.
 • Cena:  20.00

  Oryginalna dekoracja słodkiego stołu wpisze się w aranżacje w różnych stylach. Wymiary: wys. 20, gł. 17 cm, szer. 10,5 cm Dostępne: 1 szt. Kaucja: 10 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 1 szt.

Rekwizyty do sesji fotograficznych

Marzysz o wspaniałej i niebanalnej sesji fotograficznej, ale brakuje ci pomysłu? A może zawodowo zajmujesz się fotografią i potrzebujesz nowych inspiracji do zaaranżowania ciekawego tła? W takim razie dobrze trafiłeś! Nasza wypożyczalnia rekwizytów to miejsce, w którym znajdziesz wiele interesujących i niekonwencjonalnych przedmiotów mogących pomóc w zorganizowaniu klimatycznej sesji zdjęciowej.

czytaj więcej

Wypożyczalnia rekwizytów do sesji – zalety

Czasem nawet doświadczony fotograf ma problem z zaangażowaniem ciekawej sesji fotograficznej. Korzystanie z tych samych akcesoriów, czy plenerów w pewnym momencie może zaowocować brakiem twórczej weny i pogorszeniem jakości prac. W takiej sytuacji wypożyczalnia rekwizytów będzie skutecznym bodźcem pobudzającym wyobraźnię i przyczyni się do stworzenia fantastycznych zdjęć w zupełnie nowej odsłonie. Dodatkowo dzięki możliwości wynajmu interesujących przedmiotów i braku konieczności ich zakupu, znacznie obniżają się koszty sesji fotograficznej, a także powiększa się portfolio artysty, który może tworzyć w różnych sceneriach. Wynajem rekwizytów to także wspaniała okazja do eksperymentowania dla wszystkich fotografów amatorów, którzy dzięki temu mogą spróbować swoich sił, aranżując różne sceny, bawiąc się światłem i nastrojem. Dzięki temu mogą powstać niekonwencjonalne scenki rodzinne, czy portrety, które będą zachwycać i bawić kolejne pokolenia przeglądające domowe albumy. Na uwagę zasługuje też fakt, że idea wypożyczania różnych przedmiotów do sesji fotograficznych, doskonale wpisuje się w tak aktualny obecnie trend odpowiedzialnej konsumpcji i ogranicza bezsensowne kupowanie nowych produktów na rzecz dawania drugiego życia tym używanym.

Akcesoria do sesji zdjęciowej w każdym stylu

Wypożyczalnia rekwizytów do sesji, dzięki ogromnej różnorodności dostępnych przedmiotów pozwala na puszczenie wodzów fantazji i prawdziwą radość tworzenia. Korzystając z naszych zasobów, możesz zaaranżować scenografię w dowolnym stylu i o dowolnej tematyce. Rekwizyty można wykorzystać zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze – wszystko zależy od twojej wyobraźni. Nasza oferta to szeroki wybór nietuzinkowych przedmiotów zachwycających swoją ponadczasową urodą i oryginalnością. Są wśród nich miękkie pastelowe sofy w stylu ludwikowskim, ozdobne fotele i kredensy, kwiaty, postumenty, ścianki, abażury i inne ozdoby sufitowe oraz cała gama interesujących akcesoriów tematycznych. Rekwizyty do sesji zdjęciowych tematycznych pozwalają stworzyć bardzo nietypowe scenografie, umożliwiające sfotografowanie modela np. na tle laboratorium czy w konwencji klimatu książek o Harrym Potterze. Wypożyczalnia udostępnia również wiele charakterystycznych przedmiotów z poprzednich epok umożliwiających przeniesienie się w czasie np. do początków XX wieku, czy czasów PRL-u.

Wszechstronne akcesoria do sesji zdjęciowych

Oferowane przez nas rekwizyty do sesji fotograficznych można wykorzystać do różnych celów, nie tylko podczas robienia zdjęć. Będą niezastąpione do stworzenia atrakcyjnych wnętrz, w których ma odbyć się impreza tematyczna, czy też rodzinne spotkanie wymagające szczególnie stylowej oprawy. Przydadzą się też na pewno na planie filmowym (zarówno profesjonalnym, jak i amatorskim), w teatrach oraz przy realizacji różnorodnych projektów artystycznych. Możliwości wykorzystania przedmiotów znajdujących się w naszej kolekcji jest właściwie nieskończenie wiele, bo jak wiadomo, ludzka wyobraźnia nie ma granic, a sztuka to ciągły stymulator nowych pomysłów.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Do przejrzenia naszej kolekcji rekwizytów zachęcamy fotografów, pasjonatów oraz wszelkie artystyczne dusze lubiące kreować nową rzeczywistość. Nawet jeżeli nie masz konkretnego pomysłu na interesującą scenografię, być może pojawi się on podczas oglądania oferowanych na wynajem przedmiotów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w doborze odpowiednich akcesoriów i dołożymy wszelkich starań, abyś znalazł to, czego potrzebujesz.