Wypożyczalnia dekoracji na imprezy

5 Products

Filtry
Gotowe

  KOLORY

  MATERIAŁ

  STYL

  Testowy

 • Cena:  10.00

  Taśma ledowa w kolorze niebieskim. Odcinki: 5m, 5m i 13 metrów.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 23 szt.
 • Cena:  140.00

  Błyszczący żyrandol z metalizowanych pasków.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 8 szt.
 • Cena:  10.00

  Taśma ledowa w kolorze niebieskim. Odcinek 12 metrów.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 12 szt.
 • Cena:  10.00

  Taśma ledowa w kolorze czerwonym. Odcinek 12 metrów.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 12 szt.
 • Cena:  10.00

  Taśma ledowa w ciepłym białym kolorze. Dostępne odcinki: 15m. 21m, 23m, 2 x 20m.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 99 szt.

Czym byłoby wesele bez efektownych dekoracji? Oferujemy ich wynajem w bardzo atrakcyjnych cenach i na naprawdę elastycznych warunkach. Dzięki usługom naszej firmy urządzisz dokładnie takie przyjęcie, o jakim marzyli państwo młodzi, a zdjęcia z tej imprezy, na których w tle będą widniały wspaniałe dekoracje, staną się wspaniałą pamiątką również dla wszystkich gości!

czytaj więcej

Dekoracje na imprezy – nasza oferta

Dekoracje na imprezy to jeden z tych elementów, który często jest niedoceniany przez organizatorów. Z doświadczenia wiemy jednak, że odpowiednie dekoracje i aranżacje kwiatowe są w stanie odmienić niemalże każde wnętrze i zachwycić gości swoją wyjątkowością. W naszej ofercie znajdują się dekoracje na wynajem w wielu kategoriach:

 • nakrycia stołów – obrusy, serwety, podtalerze itd.
 • pufy ozdobne
 • stoliki kawowe
 • szkło dekoracyjne
 • fotele
 • lampiony
 • elementy podświetlane

Dbamy o jak najszerszy asortyment naszej firmy w zakresie dekoracji na wesela i przyjęcia tematyczne, dzięki czemu organizatorzy różnych imprez mogą u nas zamówić wszystko, czego potrzeba, aby urządzić idealne przyjęcie pod chmurką lub we wnętrzu.

Wypożyczalnia dekoracji na imprezy – nasze atuty

Nasza wypożyczalnia dekoracji na imprezy skupia się nie tylko na weselach. Wybierając meble, obrusy czy inne elementy ozdobne z naszej oferty możesz zorganizować na przykład wspaniale baby shower na świeżym powietrzu, czy wieczór panieński, którego przyszła panna młoda z pewnością nie zapomni. Nasze atuty to przede wszystkim zorientowanie na najnowsze trendy – w dzisiejszych czasach, aby zachwycić gości, nie wystarczy stół z krzesłami i kilkoma balonami rozwieszonymi dookoła sali. Dużym zainteresowaniem cieszą się dekoracje na imprezy tematyczne, pozwalające bawić się w określonym klimacie, co niewątpliwie przydaje się szczególnie przy okazji sesji zdjęciowych zamawianych na tę okoliczność. Dostarczamy wybrane dekoracje za pośrednictwem firmy kurierskiej – szybko i bezpiecznie. Oferujemy bogaty wybór różnych przedmiotów, które można u nas wynająć w doskonałym stanie. Dzięki szerokiemu asortymentowi możemy zapewnić dużą dostępność dekoracji nawet w szczycie sezonu.

Dekoracje na imprezy tematyczne – co dla Ciebie mamy?

Oferujemy ciekawe dekoracje na imprezy tematyczne. Nasze meble i dekoracje sprawdzają się szczególnie dobrze na imprezach plenerowych – w miejscach, które nie są na stałe wyposażone w meble. Na potrzeby naszych klientów możemy również zaoferować wypożyczenie mebli do pomieszczeń, aby móc na czas imprezy udekorować je w szczególny sposób.

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza wypożyczalnia gwarantowała maksimum zadowolenia naszym klientom w zakresie jakości czy ilości wypożyczanych przedmiotów. Dbamy o przejrzyste warunki wypożyczenia oraz elastyczność oferty, aby wszyscy organizatorzy imprez mieli możliwość zaopatrzenia się u nas w odpowiednie dekoracje na imprezy, również w czasie trwania szczytu sezonu weselnego. Korzystanie z usług naszej wypożyczalni to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy- zamawiasz wszystko, czego potrzebujesz za pośrednictwem naszej strony internetowej, bez wychodzenia z domu, a jednorazowe wynajęcie konkretnych przedmiotów to dużo mniejszy koszt niż ich zakup. W ten sposób dbamy o dobro naszej planety, unikając niepotrzebnego konsumpcjonizmu i dając przedmiotom drugie i kolejne życie. Nasze produkty to często perełki, które wyszukujemy na targach staroci w Polsce i za granicą. Dekoracje na imprezy wybrane u nas to sposób na to, aby upiększyć swoje wnętrze lub plener, dostosowując je nie tylko do własnych potrzeb i gustu, ale również obecnych trendów. Sprawdź, jakie elementy ozdobne przygotowaliśmy dla Ciebie i zarezerwuj dogodny dla siebie termin ich wypożyczenia!