Obrusy prostokątne

Filtry
Gotowe

  KOLORY

  MATERIAŁ

  STYL

  Testowy

 • Cena:  110.00

  250×300 cm

  Dowiedz się więcej Dostępne: 30 szt.
 • Cena:  90.00

  175×300 cm

  Dowiedz się więcej Dostępne: 17 szt.
 • Cena:  110.00

  250×300 cm

  Dowiedz się więcej Dostępne: 33 szt.
 • Cena:  90.00

  150×280 cm

  Dowiedz się więcej Dostępne: 5 szt.
 • Cena:  90.00

  150×300 cm

  Dowiedz się więcej Dostępne: 3 szt.

Szukasz pięknych akcesoriów do dekoracji stołów na swoim weselu? Sprawdź ofertę My Big Day, w której znajdziesz stylowe obrusy prostokątne na wesele! Trwałe i bardzo estetyczne modele podłużne występują w naszej wypożyczalni w wielu wariantach kolorystycznych. Kompletując asortyment, zawsze stawiamy na różnorodność, dlatego zaopatrzysz się tutaj w elementy wyposażenia w stylistyce nowoczesnej, rustykalnej, glamour i wielu innych. Sprawdź, jakie ozdoby dla Ciebie przygotowaliśmy i skorzystaj z atrakcyjnej oferty wynajmu na preferencyjnych warunkach.

czytaj więcej

Podłużny obrus na stół weselny

Przy wyborze akcesorium zwróć uwagę, aby kolorystycznie pasował do wybranego stylu oraz przestrzeni, w której znajdą się stoły dla gości. Podłużne obrusy dostępne w naszej wypożyczalni możesz wynająć w konkurencyjnej cenie, która obejmuje już usługę prania oraz prasowania po Twojej imprezie. My Big Day działa na terenie całego kraju. Wypożyczone produkty wysyłamy na miejsce wydarzenia w terminie, jaki Cię interesuje.

Niezależnie, czy planujesz eleganckie przyjęcie weselne w stylu glamour, czy mniej formalną kolację ślubną inspirowaną estetyką boho lub italian vintage, sprawdź naszą ofertę! Wypożyczalnia My Big Day ma duży wybór akcesoriów do dekoracji okrągłych i podłużnych stołów, przy których posadzisz swoich bliskich na czas uroczystości.