Na kompozycję wysoką

Filtry
Gotowe

  KOLORY

  MATERIAŁ

  STYL

  Testowy

 • Cena:  150.00

  Stojak na kwiaty i + 4 szklane tuby na walcowe świece.

  Dowiedz się więcej Dostępne: 6 szt.
 • Cena:  25.00

  Stojak w kolorze starego złota. Dodatkowo można wypożyczyć drewniane klocki, dzieki którym kompozycja będzie wyższa Wymiary: wys. 62 cm, wys. z klockiem 70 cm Dostępne: 8 szt. Kaucja: 30 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 8 szt.
 • Cena:  20.00

  Złoty, metalowy stojak na wysokie kompozycje. Wymiary: 22x22x82 cm Dostępne: 15 szt. Kaucja: 24 zł

  Dowiedz się więcej Dostępne: 15 szt.

Zaprojektuj wyjątkową oprawę florystyczną na swoje przyjęcie i zamów nasze naczynia na kwiaty. W tej sekcji proponujemy wazony na kwiaty przeznaczone na wysokie kompozycje kwiatowe. Naczynia można ustawić na stole dla gości lub bufecie, a także w każdym innym miejscu na sali, które wymaga atrakcyjnego wystroju z użyciem pięknych, kolorowych roślin.

czytaj więcej

Niezależnie, czy organizujesz huczne wesele, firmową imprezę, czy okrągłe urodziny, zadbaj o to, aby na wydarzeniu znalazła się kompozycja florystyczna. Stylowe, wielobarwne bukiety wprowadzą do wnętrza odświętną atmosferę i sprawią, że wspólne biesiadowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Wybierając wazon na kwiaty zaopatrzony w wysoki stojak, możesz uzyskać znakomity efekt dekoracyjny przy niskim nakładzie środków. Wynajem naczyń oferujemy bowiem na bardzo dobrych warunkach – sprawdź sekcję FAQ, aby dowiedzieć się więcej.

Kompozycja kwiatowa w wysokim wazonie

Kompozycja przygotowana do wysokiego wazonu może bazować na Twoich ulubionych kwiatach, niezależnie od okoliczności. Jednak najlepiej połączyć ze sobą różne gatunki, co pozwoli Ci stworzyć estetyczną i bardziej urozmaiconą kompozycję.

Nieważne, jakie rośliny chcesz mieć w swoich bukietach, musisz je dobrze zaaranżować, najlepiej z wykorzystaniem naszych naczyń na wynajem. Kompozycja kwiatowa w wysokim wazonie polecana jest szczególnie na specjalne uroczystości, dlatego świetnie odnajdzie się na wytwornym czy bardziej rustykalnym weselu. W My Big Day możesz też zamówić gotową oprawę florystyczną. Taka opcja pozwoli Ci oszczędzić czas i gwarantuje zjawiskowy efekt dekoracyjny.