Na kompozycję wysoką

3 Products

Filtry
Gotowe

    KOLORY

    MATERIAŁ

    STYL

Zaprojektuj wyjątkową oprawę florystyczną na swoje przyjęcie i zamów nasze naczynia na kwiaty. W tej sekcji proponujemy wazony na kwiaty przeznaczone na wysokie kompozycje kwiatowe. Naczynia można ustawić na stole dla gości lub bufecie, a także w każdym innym miejscu na sali, które wymaga atrakcyjnego wystroju z użyciem pięknych, kolorowych roślin.

czytaj więcej

Niezależnie, czy organizujesz huczne wesele, firmową imprezę, czy okrągłe urodziny, zadbaj o to, aby na wydarzeniu znalazła się kompozycja florystyczna. Stylowe, wielobarwne bukiety wprowadzą do wnętrza odświętną atmosferę i sprawią, że wspólne biesiadowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Wybierając wazon na kwiaty zaopatrzony w wysoki stojak, możesz uzyskać znakomity efekt dekoracyjny przy niskim nakładzie środków. Wynajem naczyń oferujemy bowiem na bardzo dobrych warunkach – sprawdź sekcję FAQ, aby dowiedzieć się więcej.

Kompozycja kwiatowa w wysokim wazonie

Kompozycja przygotowana do wysokiego wazonu może bazować na Twoich ulubionych kwiatach, niezależnie od okoliczności. Jednak najlepiej połączyć ze sobą różne gatunki, co pozwoli Ci stworzyć estetyczną i bardziej urozmaiconą kompozycję.

Nieważne, jakie rośliny chcesz mieć w swoich bukietach, musisz je dobrze zaaranżować, najlepiej z wykorzystaniem naszych naczyń na wynajem. Kompozycja kwiatowa w wysokim wazonie polecana jest szczególnie na specjalne uroczystości, dlatego świetnie odnajdzie się na wytwornym czy bardziej rustykalnym weselu. W My Big Day możesz też zamówić gotową oprawę florystyczną. Taka opcja pozwoli Ci oszczędzić czas i gwarantuje zjawiskowy efekt dekoracyjny.