FAQs

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie przedmiot będzie dostępny, zrób to jak najszybciej 🙂
Z naszej wypożyczalni korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również floryści, wedding plannerzy, a także… my sami!

W przypadku elementów dostępnych w dużych ilościach (świeczniki, podtalerze, obrusy itp.) możesz zmniejszyć swoje zmówienie maksymalnie o 10%, ale nie póżniej niż na 14 dni przed przyjęciem. Przedmioty, które mamy w pojedynczych sztukach (meble, dywany itp.) są rezerwowane bez możliwości rezygnacji. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje zamówienie, śmiało! Pamiętaj, że jest to możliwe najpóźniej na 14 dni przed przyjęciem i zależy od dostępności przedmiotów.

ZWROT

Nadanie musi nastąpić w pierwszym dniu roboczym po uroczystości na właściwy adres:

BORYSZEW S.A. MBD OLGA WASIAK
15 sierpnia 106

96-500 Sochaczew
tel: 507 790 914

W zależności od wybranej opcji, wyczyść lub nie wypożyczone przedmioty. Zapakuj wszystko starannie w oryginalne opakowania. Naklej etykietę zwrotną. Upewnij się, że ktoś będzie w domu by przekazać kurierowi przesyłkę lub nadaj paczkę w punkcie odbioru. Jeżeli zwracasz rzeczy osobiście, również zrób to w pierwszym dniu roboczym po przyjęciu.

Nie. Jeśli podczas rezerwacji wybrałeś opcję zwrotu bez wyczyszczenia.
Jeżeli zadeklarowałeś czyszczenie po swojej stronie, a z jakiegoś powodu się to nie udało, nie martw się! Zajmiemy się wszystkim, a koszty czyszczenia potrącimy z kaucji, zgodnie z cenami na stronie. Prosimy jedynie o wysuszenie i oczyszczenie obrusów, serwetek etc. z resztek jedzenia. W przeciwnym wypadku powstanie pleśń, która jest uszkodzeniem trwałym.

Tak, ale wymaga to ustalenia przed zawarciem umowy. Ceny przedłużonego wynajmu ustalamy indywidualnie. Pamiętaj, że zwrot dekoracji na czas pozwala nam na przygotowanie ich kolejnym klientom. Żadna Para Młoda nie chciałaby zostać na lodzie 🙂

KAUCJA

Kaucja wynosi 50% wartości wypożyczanych przedmiotów.

W takim przypadku koszt naprawy lub zakupu nowego przedmiotu potrącamy z kaucji. Kilka wskazówek od nas:

1. Dbaj o wypożyczone przedmioty jak o swoje i pamiętaj, że czekają na nie kolejne Panny Młode 🙂 Obchodź się z nimi ostrożnie przy rozstawianiu.

2. Uprzedź gości i obsługę lokalu, że przedmioty pochodzą z wypożyczalni i musisz je zwrócić. Poproś kogoś z rodziny żeby zabezpieczył dekoracje po przyjęciu, do momentu aż mogli się nimi zająć.

3. Nie stawiaj świec bez zabezpieczenia- wosku nie da się sprać z większości naszych materiałów, powoduje więc trwałe uszkodzenie, a co za tym idzie potrącamy z kaucji za uszycie nowego.

4. Nie wyrzucaj opakowań by móc bezpiecznie zapakować dekoracje w drogę powrotną. Jeżeli wszystko zapakujesz tak samo starannie jak my, nic nie powinno się wydarzyć 🙂

5. Wysusz i usuń resztki jedzenia z serwet, obrusów, bieżników i innych tkanin. W przeciwnym wypadku powstanie pleśń, która powoduje uszkodzenie trwałe, a co za tym idzie potrącamy z kaucji za uszycie nowego.

6. Zabezpiecz wszystkie elementy, które znajdują się na zewnątrz. W przypadku deszczu wszystkie meble i tekstylia muszą zostać wniesione do środka.

Wówczas odpowiedzialność spoczywa na przewoźniku. Reklamacja jest możliwa tylko po spisaniu protokołu reklamacyjngo z kurierem (!) na podstawie widocznych uszkodzeń opakowania i przedmiotów wewnątrz. Paczkę należy otworzyć przy kurierze. Nie martw się, jeżeli nam się uda, doślemy uszkodzone dekoracje!

Jeśli wynika to z niewłaściwego zapakowania i zabezpieczenia paczki, nie mamy podstaw do reklamacji w firmie kurierskiej. Pamiętaj żeby zachować oryginalne opakowania i zabezpieczenia i spakować paczkę tak jak do Ciebie przyjechała.

Kontakt

Nadal masz pytania? Napisz na wypozyczalnia@mybigday.pl