Wazony i wazoniki

118 Products

Filtry
Gotowe

    KOLORY

    MATERIAŁ

    STYL

Nie musisz specjalnie kupować akcesoriów do ozdoby organizowanego przyjęcia – lepiej skorzystać z opcji wynajmu w My Big Day! W naszej wypożyczalni masz do dyspozycji m.in. wazony ceramiczne, szklane – kolorowe i jednobarwne – a także mniejsze wazoniki w wielu interesujących wersjach. Naczynia dekoracyjne przeznaczone na kompozycje florystyczne przydadzą się na wesele oraz każde inne szczególne wydarzenie, jakie masz w planach. Oferujemy produkty do ekspozycji pojedynczych kwiatów i całych wiązanek, z dostawą kurierem w całym kraju.

czytaj więcej

Wazony dekoracyjne – szklane i ceramiczne

Wypożyczalnia My Big Day specjalizuje się w wynajmie wyselekcjonowanych akcesoriów na przyjęcia weselne, a także inne wydarzenia, np. komunie czy jubileusze. Oferowane przez nas wazony dekoracyjne powinny się znaleźć na każdej imprezie – w końcu nic tak nie nadaje odświętnej atmosfery spotkaniu, jak stylowa oprawa florystyczna! Duże i małe naczynia szklane, ceramiczne i metalowe dopasujesz do dowolnej aranżacji sali. Oprócz jednobarwnych lub kolorowych modeli na uwagę zasługują też produkty pozłacane, idealne do stylizacji vintage.

Na przyjęcie utrzymane w nurcie rustykalnym lub boho polecamy wazony ceramiczne i ceglane. Z kolei do ozdoby imprezy o aranżacji eleganckiej lepiej sięgnąć po wersje pozłacane lub posrebrzane, wykonane z solidnych materiałów i bogato zdobione. Jeśli natomiast planujesz bardziej nowoczesny wystrój, sięgnij po nasze kolorowe wazoniki szklane, dostępne w kilku odsłonach. Wszystkie wybrane akcesoria dekoracyjne pakujemy w odpowiednio zabezpieczone paczki i wysyłamy do Ciebie terminowo pod dowolny adres.