Wypożyczalnia dekoracji komunijnych, na chrzest

103 Products

Filtry
Gotowe
 • Cena:  80.00

  Drewniany postument, wpisze się w dekoracje w różnych stylach. Sprawdzi się jako element aranżacji kwiatowej, candy baru lub w ekspozycji produktu. Idealny jako tło w miejscu ceremonii plenerowej. Wymiary: 25x25x94 cm Dostępne: 2 szt. Pamiętaj, by w razie deszczu wnieść postument w suche miejsce. Kaucja: 105 zł

  Czytaj dalej
 • Cena:  35.00

  Bieżnik z naturalnej kolory w jasnym kolorze. Idealny do przyjęć ogrodowych, w stylu rustykalnym lub boho. Wymiary: 45×200 cm Dostępne: 13 szt. Pamiętaj, żeby nie stawiać świec, szczególnie wysokich, bez zabezpieczenia. Przed oddaniem należy usunąć resztki jedzenia i wysuszyć bieżnik, w przeciwnym wypadku powstanie pleśń. Pleśń i wosk, powodują uszkodzenia…

  Czytaj dalej
 • Cena:  90.00

  Ø 340 cm

  Czytaj dalej
 • Cena:  90.00

  Ø 330 cm

  Czytaj dalej
 • Cena:  80.00

  Elegancki stolik kawowy z ażurową podstawą i lustrzanym blatem

  Czytaj dalej
 • Cena:  190.00

  Trzypoziomowy barek na kółkach z lustrzanymi półkami.

  Czytaj dalej
 • Cena:  200.00

  Dwupoziomowy wózek ze szklanymi półkami, wykończony eleganckim ornamentem w kolorze starego złota.

  Czytaj dalej
 • Cena:  30.00

  Nowoczesny postument, wpisze się w dekoracje w różnych stylach. Sprawdzi się jako element aranżacji kwiatowej, candy baru lub w ekspozycji produktu. Wymiary: 24x24x40 cm Dostępne: 1 szt. Kaucja: 23.7 zł

  Czytaj dalej
 • Cena:  12.00

  Szklana osłonka w kształcie tuby. W połączeniu ze szklanym lub złotym świecznikiem na wysoką świecę – może stworzyć elegancki zestaw. Wymiary: Dostępne: 20 szt. Kaucja: 15 zł

  Czytaj dalej
 • Cena:  18.00

  Metalowy, złoty stelaż o prostym kształcie, ze szklanym blatem. Użyj na stołach gości do ekspozycji dekoracji, kwiatów lub świec, sprawdzi się także na candy barze i przy ekspozycjach produktów. Wymiary: wysokość 16 cm, szerokość 25 cm Dostępne: 20 szt. Kaucja: 24 zł

  Czytaj dalej
 • Cena:  30.00

  Zestaw 4 szt.

  Czytaj dalej
 • Cena:  35.00

  Zestaw 3 szt.

  Czytaj dalej

Dekoracja stołu na komunię i na chrzest

O ile dekoracja stołu na chrzest powinna być elegancka, lecz skromna, o tyle komunie są organizowane bardziej uroczyście oraz wystawnie. Coraz częściej przyjęcia komunijne odbywają się w plenerze i również wymagają odpowiedniej oprawy. Ponadto piękna sceneria sprzyja organizacji uroczystości na świeżym powietrzu, pośród zieleni i pachnących kwiatów. Starannie przygotowana aranżacja stołu komunijnego z pewnością zachwyci nie tylko zaproszonych gości, lecz również dziecko, które w tym dniu świętuje swoje pierwsze spotkanie z Jezusem podczas Eucharystii.

czytaj więcej

Dekoracja stołu komunijnego – na co zwrócić uwagę

Często w nadmiarze obowiązków samodzielne przygotowanie oprawy całej uroczystości komunijnej może stać się kłopotliwe, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy i wiedzy doświadczonych dekoratorów. Wychodząc naprzeciw szczególnym potrzebom estetycznym naszych klientów, stworzyliśmy szeroki zakres usług.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak podczas tego typu uroczystości ważna okazuje się dbałość o szczegóły oraz spójność całej aranżacji. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zawsze została profesjonalnie wykonana każda dekoracja stołu komunia to wyjątkowe wydarzenie, które dziecko będzie wspominało przez całe życie.

Dekoracje stołów na komunie to przede wszystkim odpowiednio dobrane dekoracje kwiatowe oraz świece, a także piękne tekstylia – obrusy i serwety.

Wystrój stołu na komunię – od czego zacząć

Osoby, które zdecydują się samodzielnie zaaranżować stół na przyjęcie komunijne, mogą wypożyczyć od nas wszystkie niezbędne ozdoby i elementy, potrzebne do stworzenia samodzielnej dekoracji. Tworząc dekorację na stół, należy rozpocząć od wyboru obrusa. Na uroczystość komunijną najczęściej dobierane są obrusy białe, jednak spokojnie możecie postawić na inny kolor i wybrać obrus w kolorze beżowym, szarym czy jasno-różowym. Dekoracja stołu na komunię wiąże się ze szczególną dbałością o detale – warto wybrać kryształowe naczynia na kwiaty, podtalerze i piękne świeczniki, które uzupełnią dekorację.

Tworząc dekoracje stołu komunijnego, nie można zapomnieć o serwetach. Powinny znaleźć się przy każdym talerzu, ułożone w bardziej lub mniej nonszalancki sposób, w zależności od Waszych preferencji.

Wybierając dekoracje na stół komunijny, należy zadbać o ich spójność pod względem stylistycznym, dostosowując je również do upodobań dziecka. Warto wpleść ulubioną kolorystykę czy motyw. Ozdoby na stół komunijny to jednak przede wszystkim odpowiednio dobrane dekoracje kwiatowe w naczyniach, świece oraz dodatki takie jak obrus, serwety czy podtalerze.

Dekoracja stołu na chrzest – jakie powinna zawierać elementy

Podczas tworzenia dekoracji stołu na chrzciny, należy pamiętać o tym, aby zadbać o akcenty nawiązujące do charakteru uroczystości, jednak nie wszystko musi być w kolorach błękitnym czy różowym.

Ozdoby na Chrzest Święty powinny być delikatne, spójne i subtelne.. Jeżeli szukają Państwo inspiracji w zakresie stworzenia niebanalnych dekoracji na stół na chrzest lub potrzebują pomocy doświadczonych specjalistów, zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalna wypożyczalnia dekoracji komunijnych

Wypożycz dekoracje, aby samodzielnie stworzyć oprawę na komunię swojego dziecka. Posiadamy szeroki asortyment elementów dekoracyjnych na komunię, które pozwolą stworzyć rozmaite estetyczne, aranżacje.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość wypożyczenia poszczególnych elementów dekoracyjnych m.in. w naszej wypożyczalnie znajdziecie obrusy, serwety, świeczniki, naczynia na kwiaty oraz meble.Nasza wypożyczalnia dysponuje bogatym zasobem produktów w rozmaitej stylistyce, między innymi: boho, boho chic, rustykalnym, modern, glamour i wiele innych. Jeżeli nie posiadamy aktualnie produktów, których potrzebujecie – zamówimy je na specjalne życzenie.