Na świecę walcową

30 Products

Filtry
Gotowe

    KOLORY

    MATERIAŁ

    STYL

W katalogu naszej wypożyczalni znajdziesz wyjątkowe dekoracje, które warto wykorzystać na przyjęciu weselnym. Oferujemy między innymi świecznik na grubą świecę typu walec, dostępny w rozmaitych wariantach stylistycznych oraz kolorystycznych. Masz do wyboru duże oraz małe akcesoria o estetycznym wykończeniu i stabilnej podstawie. Dzięki nim z łatwością stworzysz romantyczny nastrój, który podkreśli atmosferę tego niepowtarzalnego wydarzenia.

Stylowy świecznik na grubą świecę

Kolacja przy nastrojowym oświetleniu to opcja zarezerwowana nie tylko na romantyczny wieczór we dwoje! W trakcie przyjęcia ślubnego blask świec jest równie istotny. Nasza wypożyczalnia oferuje szeroki wybór tego rodzaju dekoracji, które zostały wykonane z różnego typu materiałów np. pozłacanego metalu, grubej kamionki lub barwionego szkła. Masz do wyboru świecznik na duże świece w kształcie walca lub modele w stylu nowoczesnym, rustykalnym i vintage, które dopasujesz do wielu popularnych aranżacji weselnych.

Wszystkie świeczniki, jakie znajdują się w asortymencie, wypożyczysz od nas na preferencyjnych warunkach, z gwarancją bezpiecznej dostawy na adres przyjęcia lub Twojego mieszkania. Gruba świeca typu walec świetnie prezentuje się również na dużej, posrebrzanej paterze lub na szklanych podstawkach.