Obrusy prostokątne

8 Products

Filtry
Gotowe

    KOLORY

    MATERIAŁ

    STYL

Szukasz pięknych akcesoriów do dekoracji stołów na swoim weselu? Sprawdź ofertę My Big Day, w której znajdziesz stylowe obrusy prostokątne na wesele! Trwałe i bardzo estetyczne modele podłużne występują w naszej wypożyczalni w wielu wariantach kolorystycznych. Kompletując asortyment, zawsze stawiamy na różnorodność, dlatego zaopatrzysz się tutaj w elementy wyposażenia w stylistyce nowoczesnej, rustykalnej, glamour i wielu innych. Sprawdź, jakie ozdoby dla Ciebie przygotowaliśmy i skorzystaj z atrakcyjnej oferty wynajmu na preferencyjnych warunkach.

Podłużny obrus na stół weselny

Przy wyborze akcesorium zwróć uwagę, aby kolorystycznie pasował do wybranego stylu oraz przestrzeni, w której znajdą się stoły dla gości. Podłużne obrusy dostępne w naszej wypożyczalni możesz wynająć w konkurencyjnej cenie, która obejmuje już usługę prania oraz prasowania po Twojej imprezie. My Big Day działa na terenie całego kraju. Wypożyczone produkty wysyłamy na miejsce wydarzenia w terminie, jaki Cię interesuje.

Niezależnie, czy planujesz eleganckie przyjęcie weselne w stylu glamour, czy mniej formalną kolację ślubną inspirowaną estetyką boho lub italian vintage, sprawdź naszą ofertę! Wypożyczalnia My Big Day ma duży wybór akcesoriów do dekoracji okrągłych i podłużnych stołów, przy których posadzisz swoich bliskich na czas uroczystości.